Beyond the Sunset – за межами рамок

0

Сьогодні мова піде про інтригуючий гурт, про який краще за будь-кого та будь-що говорить їхня музика. «Чим же ця формація така цікава?» − спитаєте ви. Пояснюю.

Справа в тому, що гурт «Beyond the Sunset» розпочав свою активну діяльність приблизно в середині 2015 року, запостивши на своїй сторінці спочатку тізер, а пізніше вже і повну версію своєї дебютної пісні під назвою «Broken Wings». Грандіозного фурору вона тоді не справила, але було зрозуміло над чим потрібно працювати, та що вдосконалювати. Хлопці увесь час, аж донедавна, працювали над собою та викладали відеозаписи виконання відомих пісень та виконавців. Розумність ходу полягала в тому, що відбувались, по суті, «тренування» просто перед очима фанів та вітчизняної рок-спільноти. Гурт отримував втішні чи невтішні відгуки про свою роботу та, що найбільш важливо, не згасав і не йшов у тривалі «відпустки», по великому рахунку ще навіть не дебютувавши.

Першого лютого поточного року у світ вийшов якісний музичний сингл під назвою «Everything Ends». Рівень звуку, змісту та запису сягають висот. Далеко не в кожного більш-менш серйозного гурту серед початківців є такі треки в репертуарі або взагалі коли-небудь з`являються в ньому.

Розглядаючи детально сам трек, єдине й останнє, що не дуже тішить − це його в`яла та нецікава презентація. Вона обмежується відеозаписом, на якому під таку досить важку й класну музику на задньому фоні розквітають у прискореному режимі різноманітні квіти і знаходиться логотип гурту. Але як для другого треку з репертуару, цей компонент можна не враховувати.

За жанровою стилістикою трек належить до когорти «alternative rock» та «post-hardcore». В пісні йдеться про те, що все колись із часом закінчується, але людині, як персоні та особистості, потрібно бути сильним та в міру сприйнятливим і йти завжди вперед. І навіть якщо здається, що ти спиш, постійно чогось чекаєш та просто втрачаєш свій час − потрібно озирнутись та побачити, що є ті, про кого ти можеш піклуватись. А інші, навзаєм, − про тебе.

Трек супроводжується переважно чистим вокалом та мелодійною музикою, які вдало спрацьовані та співзвучні. Бажаємо «Beyond the Sunset» рухатись у тому ж напрямку, не губитись та триматись свого правильного шляху.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Beyond the Sunset

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Ready for the week end

Як і обіцяв зранку, хлопці з міста пива на небезпечних районів – Redy for the week end з Хмельницького. Гурт, що поступово підкорює фанатів своєю ...