Станіслав Потапенко – керівник журналу, ідейний лідер та boss усього колективу. Саме він організував роботу журналістів над “Крок у rock”, зібрав колектив і втілив у життя свої ідеї в тому вигляді, який ми зараз маємо. Займається найважливішими питаннями в розвитку журналу

 

 

 

 


Кирило Болтков – заступник керівника, головний дизайнер, адміністратор. Кирило зарекомендував себе як провідний адміністратор журналу, що надає великого значення поширенню якісної та достовірної інформації про українські гурти. Брав участь у проектуванні та розробці дизайну сайту.

 

 

 


Дарія Попова – редактор та коректор журналу. Усі статті перед публікацією на сайті потрапляють до Дарії, і вона пильно перевіряє їх на предмет помилок. Відповідає за грамотність, зміст та культуру написаних публікацій на офіційному сайті журналу, аби його наповнення було дійсно цікавим та корисним.

 


Іванна Панасюк – головний адміністратор спільноти у «ВКонтакті». Керує журналістами, що займаються оформленням щоденних постів. Саме Іванка працює над вдосконаленням та наповненням спільноти цікавою, достовірною та важливою інформацією. Керує роботою, що ведеться адміністраторами журналу в соціальній мережі.


Роман Мельник – головний адміністратор спільноти у «Facebook». Урівноважений і відкритий до діалогів з читачами та учасниками українських музичних гуртів, Роман налагоджує роботу журналу у всесвітньо відомій соціальній мережі «Facebook». Йому підпорядковуються адміністратори спільноти, що оформлюють щоденні пости, тому вся інформація, яка публікується на офіційній сторінці «Крок у ROCK», перевіряється та погоджується безпосередньо Романом.


Андрій Микитенко – головний редактор зі своєрідним почуттям гумору та відношенням до поширення інформації на офіційному сайті. У складі керівників журналу з жовтня 2012 року. Головний куратор, рецензент та консультант штатних журналістів.